Şeffaf Mobilya ve Aksesuarlar İle Evinizi Daha Büyük Gösterin

Morev Yapı

Küçük daireleri daha büyük göstermek ve evinize şıklık ve ferahlık katmak için şeffaf mobilya ve aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Peki şeffaf mobilya ve aksesuarlar nelerdir, nasıl kullanılmalıdır? Gelin hep birlikte bu sorulara cevap bulalım.

Evimiz hem hayatımız hem de yaşam alanımızdır. Son zamanlarda da evde geçirdiğimiz vakitler artmaya başlayınca evin dekorasyonuna, rahatlığına ve şıklığına daha da önem verir hale geldik. Hepimiz son zamanlarda hem daha rahat hem de daha ferah alanların ihtiyacını duymaya başladık. Bu da bizi mobilyaların ve aksesuarların kullanımına ve şekillerinin, renklerinin nasıl olması gerektiğine yöneltti. Küçük bir eve sahipsek ve ferah olmamasından şikayetçiysek ne yapmamız gerekiyor.

Şeffaf mobilyaların tarihi 1950’lerin sonuna dayanır. O zamandan bu zamana yorumlar katılarak biraz değiştirilmiş olsa da sonuç olarak her zaman bir alanı geniş göstermek temel amaç olmuştur. Genel olarak mobilyaların yapısında cam veya ayna kullanılır. Ayrıca da bu mobilyalar hem evin her kesiminde kullanılabilir hem de sanıldığının aksine uygun fiyatlı olup uzun yıllar kullanılabilir özelliğe sahiptir.

Şeffaf mobilyayı özellikle en çok kullandığımız alanlar olan mutfak ve salonda tercih etmemiz gerekir. Bu odaların birçik yerinde şeffaf mobilya ve mobilya aksesuarları kullanabilirsiniz. Her ne kadar mobilya aksesuaları küçük bir detay gibi dursa da evinizi en çok gösterecek olan ve eve renk katacak olan mobilya aksesuarlarıdır. Küçük bir eviniz varsa mobilya aksesuarlarının şeffaf olmasına dikkat etmek gerekir. Duvara ekleyeceğiniz cam veya ayna detaylarıyla evinizi daha da büyük gösterebilirsiniz. Mobilyalarınız koyu renkteyse şeffaf olan abajurlarla, askılıklarla ya da lambalarla odanızı daha büyük gösterebilirsiniz.

Evinizin bu şekilde renksiz olacağını düşünüyürsanız burada yine mobilya aksesualarından faydalanabilirsiniz. Mesela masalarınızın, sandalyelerinizin ve sehpalarınızın ayaklarını renkli seçebilir, dolap ya da diğer mobilyalarda ayak ya da kulplarda renkli aparatları tercih edebilirsiniz. Bu küçük detaylar siz farkında olmadan eve hem renk katacak hem de şıklık sunacaktır.

Şeffaf Mobilya ve Aksesuarlar İle Evinizi Daha Büyük Gösterin

Morev Yapı Mobiya Aksesuarları | Sedirini Koltuk Mobilya

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum yaz