Hakkımızda

Morev Yapı Mobilya Aksesuarları


Sedirini Koltuk Mobilya Yatak San. Tic. Ltd. Şti. 1997’den bugüne kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden, sektörün liderleri arasındaki yerini almış bulunuyor. 2008 yılında Melodika Genç Mobilya olarak mobilya sektöründe kendi bölgemizde satış ve imalat olarak zirvede olmanın gururunu yaşarken 2014 yılında Morev Yapı Elemanları ve Mobilya Aksesuarları olarak gücümüze güç katarak hırdavat sektöründe zirvedeki rakiplerimiz tek tek geçerek bu sektördeki lider firmalar arasındaki yerimizi aldık.

Gaziantep’te hırdavat ve mobilya aksesuarları sektörüne yön verene öncü kuruluşlardan birisi olarak, sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek ve modaya uygun şekilde bünyesinde ürün barındırmaya çalışmak temel amacımız olmuştur. Modaya uygun davranırken toplumsal değerleri ve müşteri memnuniyetini de önemseyerek, ürünlerin kullanılacağı mekanların yapı malzemelerini toptan ve perakende şekilde satışa sunmaktayız.

Sektörün öncü kuruluşlarından birisi olmaya hak kazanan bizler bunu yenilikçi fikirlerimizle ve deneyimli kadromuzla başarmaktayız. Ve her geçen gün standartlarımızı daha da arttırmaya çalışarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha yenilikçi bir deneyim sunmaktayız. Kaliteden ödün vermeyerek ve yeni fikirlere açık olarak siz müşterilerimizin memnuniyetini daha da üst seviyelere taşımaya çalışmaktayız.

İçinde huzurla ve güvenle yaşamak istediğiniz mekanların küçük ama önemli olan detaylarında Sedirini Koltuk Mobilya olarak izlerimizi bırakmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetiyle sadece Sedirini Koltuk Mobilya olarak kalmayıp yeni markalarımızı da bünyemize katarak daha da büyümeye doğru yol almaktayız ve sizlere daha da kaliteli hizmetler sunmaya çalışmaktayız.

Melodika Genç Mobilya, Morev Yapı Elemanları ve Vişne Home Consept markalarımızla Sedirini Koltuk Mobilya Yatak San. Tic. Ltd. Şti. olarak büyüyor ve büyümeye de devam edeceğiz.


E-Ticaret Hizmet Kanallarımız

 https://www.morevyapi.com/

https://www.hepsiburada.com/magaza/morev

https://www.n11.com/magaza/morev

https://www.trendyol.com/magaza/morev-m-155335

https://www.gittigidiyor.com/magaza/morev

https://www.pttavm.com/magaza/morev